další
služby

Další služby

Tablety do paliva BEP ECO!!!

BEP ECO je jediný svého druhu. Český patentovaný výrobek, vyvážený do celého světa! Námi vlastnoručně otestován, používán a funguje velmi dobře a spolehlivě. Zejména pak do starých motocyklů, automobilu, prostě všeho, co jede na benzín, naftu, ale i plyn. Efentivně napomáhá lepšímu spalování paliva, snižuje emise, spotřebu a hlavně zajišťuje čištění karburace a lepší starty u […]

číst celé

Ceník služeb

Zhotovení dovozové STK na moto: 2.500,-Kč (cena s DPH ) Zajištění DEKRA výpisu dat k moto: 2.450,-Kč (cena s DPH ) Doprava u nás zakoupené moto: 7,-Kč/1km Doprava, odtah moto: 8,50,-Kč/1km Zpracování úvěru od společnosti ESSOX na moto: 0,-Kč    

číst celé

Prodej motocyklů na úvěr

Na námi nabízené motocykly je možné vytvořit kalkulaci splátek. Následně rádi vypracujeme úvěr dle vašich požadavků a možností.

číst celé

Zajištění dovozové STK včetně DEKRA výpisu technických dat při dovozu moto ze zahraničí

Po dohodě vám můžeme zajistit dovozovou STK včetně DEKRA výpisu technických dat pro námi dovezené a zakoupené  motocykly ze zahraničí dle platných pravidel od 1.1.2015.

číst celé

Přeprava motocyklu k novému majiteli

Možnost přepravy  motocyklu k/od zákazníka.  Cena přepravy je stanovena individuálně po dohodě se zákazníkem.

číst celé

Výkup motocyklů v hotovosti

Nabízíme výkup motocyklů v hotovosti.  Hodnota nabízeného motocyklu k výkupu  se stanovuje vždy až po předem domluvené prohlídce. Případně je možné Váš motocykl použít na protiúčet.

číst celé